Unity 3D graphic designer

praca it: etat dla RTE / Warszawa

Tagi: Unity3d 3d grafika designer design

RTE poszukuje dla swojego nowego, pasjonującego projektu – VR Training – grafika 3D dla Unity 3D. Jeśli szukasz miejsca w którym nie jesteś tylko kolejnym zasobem korporacji ale masz realny wpływ na nowy biznes o globalnym zasięgu to nie wahaj się ani chwili.
Na co dzień większość zespołu rezyduje w Warszawie, ale dopuszczamy możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej.

Wymagania:
Zmysł plastyczny, potwierdzony portfolio projektów (jeśli to możliwe w Unity3D)
Umiejętność tworzenia tekstur i materiałów (shaderów w Unity 3D)
Umiejętność tworzenia modeli low-poly/mid-poly

Obowiązki:
Budowanie scen w Unity3D
Design interfejsów 3D
Modelowanie obiektów 3D

Mile widziane:
Znajomość materiałów PBR
Znajomość podstaw silnika Unity
Umiejętność tworzenia konceptów
Podstawowa umiejętność riggowania i animowania postaci

Oferujemy – atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności. Dbamy o rozwój swoich pracowników, jesteśmy zwolennikami luźnej i przyjaznej atmosfery. Możliwość wyboru formy oraz stopnia zatrudnienia – od pełnego etatu w modelu umowa o pracę, po formułę B2B. Umożliwiamy również pracę zdalną. Nie wymagamy wyższego wykształcenia , choć mile widziane , głównie liczą się umiejętności. Postaramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie aplikacyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-07-23
Wyświetlona: 3777 razy