Remote Frontend (Angular) Developer

praca it: etat dla Britenet Sp. z o.o / Cała Polska

Tagi: #Angular #JavaScript #Typescript #HTML #CSS

Nasza oferta

Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

Nasze oczekiwania

Min. 5 lat doświadczenia w programowaniu HTML, CSS, JS
Umięjętność obsługi REST API;
Umiejętność tworzenia responsywnych web aplikacje (RWD);
Znajomość Jasmin + Karma / Protactor;
Wiedza o freamworku Material design;
Praktyczna znajomość aktualnych zasad SEO;
Praktyczna znajomość różnic pomiędzy przeglądarkami desktop i mobile;
Praktyczna umiejętność pisania szablonów email;
Praktyczna znajomość “web accessibility” – WCAG;
Znajomość przynajmniej jednego framework JS do budowania aplikacji frontend (preferowany Angular);- Praktyczna znajomość GIT;
Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
Mile widziane

Znajomość języka angielskiego (min. B2)

Kluczowe zadania

Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych
Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
Praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)
Wykonywanie code review na pull-requestach
Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

Kilka słów o realizacjach:

1. Projekt polega na wdrożeniu usług elektronicznych związanych z obsługą operacji lotniczych wykonywanych przez bezzałogowe statki powietrzne (BSP) oraz obsługą operatorów/pilotów BSP. Usługi realizowane są przez organy nadzoru lotniczego i podmioty zapewniające bezpieczeństwo żeglugi powietrznej.

Realizacja projektu pozwoli na wdrożenie innowacyjnych technologii zarządzania lotnictwem bezzałogowym w szerszym niż dotychczas stopniu, a także usprawni prowadzenie procesów szkoleniowych i administracyjnych dla branży.

Efektem projektu będzie sprawna koordynacja większej liczby lotów dronów w przestrzeni publicznej oraz lepsza integracja lotnictwa załogowego z bezzałogowym, co przełoży się na większe bezpieczeństwo obywateli.

Adresatami projektu są zarówno prywatni pasjonaci dronów, przedsiębiorcy, jak również służby i instytucje państwowe.

Realizacja projektu znacząco przyczyni się do zwiększenia dynamiki rozwoju branży usług realizowanych przy wykorzystaniu bezzałogowych statków powietrznych (BSP).

2. Nowy polski system powstanie w oparciu o nowocześniejsze niż dotychczas rozwiązania, zbliżone do stosowanych obecnie na świecie. Będzie miał otwartą architekturę, pozwalającą na dalszą rozbudowę.

Priorytetem jest, aby nowy system:

powstał w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, stosowane obecnie na świecie, z wykorzystaniem technologii GNSS, transmisji danych w systemach komórkowych (LTE/5G) i Big Data,
był otwarty na nowe funkcjonalności poprzez rozbudowę o kolejne moduły,
przechowywał wrażliwe dane na terenie Polski i udostępniał je służbom nadzorującym przestrzeganie prawa bez pośrednictwa prywatnych firm,
korzystał z istniejącej infrastruktury związanej z poborem opłat,
współpracował z systemami funkcjonującymi w innych krajach Unii Europejskiej.
Nowy System Poboru Opłat zapewni nowocześniejsze, tańsze i bezpieczniejsze pobieranie opłat, i niezakłócony wpływ środków do Krajowego Funduszu Drogowego. Nowy system będzie też wygodniejszy w obsłudze dla kierowców i umożliwi bardziej płynne podróżowanie oraz transport towarów.

W przyszłości projektowane rozwiązania powinny pozwolić na rozwiązanie problemu kolejek na bramkach ręcznego poboru opłat

3. Projekt budowy i rozwoju portalu – centralnej bramy do cyfrowych informacji i usług państwa, współtworzony z całą administracją publiczną. Zawiera materiały informacyjne, prasowe oraz multimedia, a docelowo pelni również funkcję katalogu wszystkich usług, informacji i podmiotów administracji publicznej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2022-01-03
Wyświetlona: 4238 razy