Artysta 3d, wizualizacje architektury - praca zdalna

praca it: etat dla Ademchic / Cała Polska

Tagi: wnetrza architektura 3dsmax wizualizator grafik 3D

Pracownia Architektoniczna poszukuje do stałej zdalnej współpracy grafika 3/architekta/projektanta wnętrz do wizualizacji architektonicznych zewnętrznych i wewnętrznych.

Konieczne doświadczenie w przygotowywaniu wizualizacji architektonicznych, umiejętność czytania rysunków technicznych, szczegółowość i dokładność. Osoba której szukamy, będzie pracować nad swoimi projektami oraz zarządzać grupa 4 wizaulizatorow pracujących w 3DsMax.

Szukamy kogoś kto jest zainteresowany praca na pelny etat (10:00 – 18:00, Poniedziałek – Piątek) i praca na dłuższa mete. Nasza drużyna jest rozłożona pomiedzy Anglia i Polska więc wymagamy dobrej znajomości Angielskiego. Bedziesz pracowal z miedzynarodowa grupa profesjonalistow ktorzy uwielbiaja to co robia i lubia pracowac zdalnie.

Zakres obowiązków:
a) pomaganie drużynie wizualizatorow w tworzeniu wizualizacji na czas, w stylu naszego biura oraz w realistycznej jakości.
b) projektowanie wnętrz i tworzenie fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych dla projektów przypisanych do ciebie (3ds MAX).

Wymagania:
- doskonała znajomość programu graficznego 3ds MAX
- doskonała znajomość narzędzi z pakietu Adobe: Photoshop jako minimum
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy, sumienność i terminowość
- nie wymagamy doświadczenia, jedynie zaangażowania i portfolio z foto-realistycznymi wizualizacjami
- dobra znajomość języka angielskiego konieczna

Dodatkowe atuty:
- doswiadczenie w rysunku technicznym w programie CAD lub REVIT
- doswiadczenie w projektowaniu wnetrz
- doświadczenie w pracy na projektach inwestorskich
- doświadczenie z Unreal Engine

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (8 tys. – 10tys miesiecznie w zaleznosci od doswiaczenia)
- praca w przyjaznej atmosferze

Mamy bardzo wysokie wymagania co do jakosci i do realistycznego wygladu, wiec prosimy o wysłanie portfolio z aplikacja (aplikacje bez portfolio będą odrzucane). W związku z dużą liczba aplikacji, odpowiemy tylko kandydatom którzy pasują stylem do stylu naszego biura. Szukamy kogos na stale, jednak pierwszy kontrakt bedzie na 4 testowe tygodnie. Rozliczanie na podstawie faktury.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2022-01-07
Wyświetlona: 4487 razy