Traffic Manager

praca it: etat dla Sointeractive Sp.z o.o / Kraków

Tagi: Traffic Manager

SoInteractive – to agencja kreatywna o wszechstronnych kompetencjach w zakresie komunikacji marketingowej. Specjalizujemy się w łączeniu nowatorskiej kreacji z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami webowymi. Tworzymy od podstaw kampanie reklamowe począwszy od strategii, kreacji, aż po realizację.

Poszukujemy dobrze zorganizowanego i sukiennego Traffic Managera!

Opis stanowiska:

• kontrola przepływu informacji podczas realizacji projektów
• kontrola realizacji zleceń, egzekwowanie procedur i optymalne wykorzystanie wszystkich zasobów przy wykorzystaniu istniejacy narzędzi zarządzania zasobami
• archiwizacja materiałów projektowych
• delegowanie zadań i koordynacja pracy zespołów
• przygotowywanie harmonogramów projektów w kontekscie dostępności wymaganych zasobów

Wymagania
• minimum 1 rok doświadczenia jako Traffic Manager lub Project Manager w agencji interaktywnej
• orientacja w technologiach internetowych (flash, css, html, php, .net) i programach
• graficznych
• łatwość nawiązywania kontaktów
• wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
• wybitna organizacja pracy i dokładność w wykonywaniu zadań
• znajomość języka angielskiego
• umiejętność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• świeże owoce w każdy piątek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-30
Wyświetlona: 8187 razy