Programista aplikacji internetowych

praca it: etat dla Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON / Gdynia

Tagi: Programista PHP jQuery Javascript PostgreSQL

Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji wspomagających działanie i rozwój firmy.

Od kandydatów wymagamy:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości PHP, HTML, CSS, JavaScript, framework jQuery
  • umiejętności tworzenia wydajnych zapytań SQL i bezpiecznego kodu aplikacji
  • odpowiedzialności i samodzielności

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemów CMS (w szczególności eZpublish)
  • znajomość baz danych PostgreSQL
  • praktyczna znajomość Eclipse i SVN

Oferujemy:

  • pracę przy interesujących projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-17
Wyświetlona: 10714 razy