Programista PHP (Kohana) - Wydaje.pl

praca it: etat dla Wydaje.pl / Katowice

Tagi: wydaje pl kohana php praca programista

Opis stanowiska pracy

Wydaje.pl jest profesjonalnym portalem self-publishing. Każdy może wydać swoją pracę w postaci ebooka i zarabiać na jej sprzedaży. Poszukujemy osoby chętne wspomóc zespół programistyczny w dalszym rozwoju aplikacji.

Do Twoich zadań należeć będzie: – tworzenie nowych funkcjonalności dla serwisu wydaje.pl, – bieżąca obsługa pojawiających się błędów w środowisku mantis, – tworzenie backupów aplikacji, współpraca z BOK IT. Wymagania

Oferujemy:

– uczestnictwo w nowym ciekawym rozwijającym się projekcie, – wynagrodzenie zależne od umiejętności, – umowa o pracę po okresie próbnym lub praca kontraktowa (f-vat), – elastyczne godziny pracy. Oczekujemy: – znajomości PHP (framework Kohana), XHTML, CSS, MySQL, – znajomości bibliotek JavaScript ułatwiających programowanie, np. jQuery – kreatywności, obeznania w aktualnych trendach,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-07
Wyświetlona: 7678 razy