Programista PHP + Joomla! / Wordpress / Drupal

praca it: etat dla Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o. / Szczecin

Tagi: Programista PHP CMS Joomla Wordpress

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Programista PHP + Joomla! / Wordpress / Drupal

Wymagania:
• Bardzo dobra umiejętność programowania w PHP
• Co najmniej dobra znajomość systemów CMS typu Joomla!, Wordpress lub Drupal
• Doświadczenie na podanym stanowisku, niekoniecznie zawodowe (zatrudnimy również studentów / osoby uczące się)
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych, znajomość SQL
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji web
• Dobra znajomość programowania obiektowego
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
• Znajomość programowania we front-end, doświadczenie w pracy z JavaScript, JQuery, AJAX
• Znajomość CSS

Zakres obowiązków:
• Wytwarzanie aplikacji web metodą RAD w oparciu o gotowe systemy CMS takie jak Joomla!, Wordpress lub Drupal
• Wytwarzanie aplikacji web w technologii PHP
• Wprowadzanie modyfikacji do kodu PHP gotowych systemów CMS lub ich elementów

Oferujemy:
• Pracę w młodym zespole przy ciekawych projektach
• Rozliczanie na podstawie wykonanych prac
• Możliwość nawiązania stałej współpracy i zatrudnienia
• Możliwość pracy zdalnej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-14
Wyświetlona: 5531 razy