Webmaster Programowanie i Zarzadzanie Stronami

praca it: etat dla Projekt Znak it! / Warszawa

Tagi: Webmaster HMTL CSS JavaScript CMS

Firma Znak it! poszukuje osoby na stanowisko: Webmastera/Programisty Aplikacji WWW oraz Zarządzania Treściami (CMS) i Bazami Danych (CRM)

Wymagania:
• Doświadczenie w zarządzaniu kontentem dynamicznym (CMS);
• Publikowanie oraz edycja treści multimedialnych;
• Znajomość Adobe Photoshop;
SEO, pozycjonowanie stron, reklamy AdWords;
• Umiejętność zarządzania bazami danych, analiza trafiku i raportowanie;
• Biegła znajomość języka angielskiego, KONIECZNA (strony są w j. angielskim);
• Praktyczna znajomość (X)HTML i CSS;
• Dobra znajomość Flash, JavaScript oraz jQuery

Mile widziane:
• Znajomość HTML5/CSS3;
• Znajomość PHP lub Java;
• Znajomość standardów UI i Usability
• Podstawy marketingu oraz Customer Relations (CRM)
• Doświadczenie w pracy z mediami i twórcami kontentu elektronicznego.

Zakres obowiązków:
• Projektowanie, edycja i zarządzanie stronami serwisu internetowego;
• Zarządzanie bazami danych użytkowników, dostawców kontentu oraz samego kontentu;
• Pomoc w projektowaniu/uaktualnianiu stron; przygotowanie szablonów (X)HTML/CSS na podstawie dostarczonych projektów graficznych;
• Pozycjonowanie stron/SEO;
• Obsługą reklam i materiałów promocyjnych;
• Relacje z użytkownikami/Customer Service

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w międzynarodowym zespole programistów i specjalistów od marketingu; liczne kontakty zagraniczne;
• Możliwość współtworzenia nowych usług elektronicznych i realizacji własnych pomysłów;
• Umowę o dzieło lub etat; możliwości pracy zdalnej;
• Dobre wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-02
Wyświetlona: 6289 razy