Flex Developer

praca it: etat dla SquareDesign - Web Technology / Warszawa

Tagi: flex as3 action script flash programista

Opis stanowiska pracy:
Projektowanie aplikacji biznesowych oraz elearningowych

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość Action Script 3.0
Znajomość Flash Buildera 4
Znajomość Flash Catalyst CS5
Bardzo dobra znajomość FLEX SDK w wersji 4 oraz 4.5
Znajomość dowolnego frameworka AS3
Umiejętność tworzenia komponentów w oparciu o Flash Professional CS 5; biegła znajomość obsługi Flash Pro
Podstawowa znajomość JavaScript
Podstawowa umiejętność tworzenia animacji we Flash CS 5
Znajomość języka angielskiego zapewniająca czytanie i tworzenie dokumentacji
Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
Znajomość SVN oraz wersjonowania aplikacji

Dodatkowo:

§ Mile widziana znajomość projektowania baz danych

§ Mile widziane portfolio wykonanych dotychczas prac

Oferujemy:

§ Uczestnictwo w dużych projektach programistycznych

§ Atrakcyjne wynagrodzenie

§ Elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-07
Wyświetlona: 5034 razy