Programista

praca it: etat dla Talent Partners / Niemcy

Tagi: praca za granicą C++ NET JAVA

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy usługowej z branży IT – poszukujemy do pracy w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Programista
Nr ref. P/66/2011
Miejsce pracy: Niemcy, zachodnia część Niemiec

Zapraszamy do aplikowania osoby z branży IT znające język obcy i specjalizujące się w różnych technologiach.
Wymagamy znajomości przynajmniej jednej z wymienionych technologii: Java, .Net, C++, SAP.

Najważniejsze obowiązki:

  • programowanie zgodnie z założeniami określonymi przez firmę i klientów firmy,
  • realizacja wspólnie wyznaczanych celów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość przynajmniej jednej z wymienionych technologii: Java, .Net, C++, SAP.
  • znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego,
  • otwartość,
  • gotowość do pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach w środowisku międzynarodowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie europejskim,
  • przyjazną atmosferę,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-12
Wyświetlona: 5875 razy