Traffic Manager

praca it: etat dla LemonSky / Wrocław

Tagi: traffic manager zarządzanie PM

Szukamy osoby zorganizowanej, entuzjastycznej, z doświadczeniami w branży interaktywnej, która z polotem i odpowiedzialnością zadba o przydziały specjalistów przy projektach.

Wymagamy:
- doświadczenia w agencji interaktywnej, wcześniejsza praca na stanowisku Project Managera będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobrej organizacji czasu i zadań
- umiejętności pracy pod presją czasu
- samodzielności, inicjatywy, asertywności

Obowiązki:
- zarządzanie produkcją wewnętrzną oraz pracownikami zewnętrznymi agencji.
- skuteczne rozwiązywanie problemów z zasobami.
- przeciwdziałanie powstawaniu sytuacji konfliktowych, a w razie gdyby prewencja zawiodła umiejętność ich konstruktywnego rozwiązywania:).
- aktywny udział w projektach, przewidywanie problemów i podejmowanie działań związanych z zapewnieniem zasobów.

Oferujemy:
- prace przy projektach dla największych polskich marek
- możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach
- dobre wynagrodzenie
- jedyną w swoim rodzaju atmosferę w pracy

Praca w biurze we Wrocławiu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-17
Wyświetlona: 5637 razy